ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підтримувала путіна: у Хмельницькому судили фельдшерку-колаборантку

Кримінал 1879
Колаборантам заборонили обіймати посади в органах державної влади й місцевого самоврядування
Колаборантам заборонили обіймати посади в органах державної влади й місцевого самоврядування. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Ще один місцевий житель опинився на лаві підсудних через схвалювання загарбників.

Хмельницький міськрайонний суд визнав винними у колабораційній діяльності двох місцевих жителів. Вони поширювали у соціальних мережах ворожу пропаганду, схвалюючи збройну агресію проти України. Відтак їм заборонили впродовж десяти років обіймати певні посади. Про це сьогодні, 6 жовтня, розповіли представники Хмельницької обласної прокуратури.

За їх словами, хмельничани з початку масштабної війни систематично поширював у забороненій соціальній мережі «Однокласники» негативні статті про українську владу й військовослужбовців Збройних Сил. Своїми репостами він схвалював загарбницькі дії росії та її державної влади.

Також підтримувала політику путіна фельдшерка з Хмельницького. Жінка у соцмережах регулярно розповсюджувала дописи з російською пропагандою.

Хмельницький міськрайонний суд визнав обох винними за частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про публічне заперечення збройної агресії проти України, окупації її територій і заклики підтримати дії росії. За це їх позбавили права впродовж десяти років обіймати посади в органах державної влади й місцевого самоврядування.

Читайте також: Загрожує примусове лікування: хмельничанина судитимуть за створення пропагандистського сайту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую