ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому організатор схеми виїзду чоловіків за кордон заплатить менший за хабар штраф

Кримінал 1443
Чоловік вібувся виплатою штрафу
Чоловік вібувся виплатою штрафу. Фото: slovoidilo.ua

Чоловік заплатить 34 тисячі гривень штрафу.

Суд присудив чоловіку, який створив схему для виїзду військовозобов'язаних за кордон, 34 тисячі гривень штрафу. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

За даними слідства, обвинувачений створив та забезпечував функціонування схеми, яка полягала у забезпеченні виготовлення підроблених документів. Вони надавали право чоловікам призовного віку перетинати кордон України. Зокрема, йдеться про довідки військово-лікарської комісії про непридатність і посвідчення, яке підтверджують цей статус.

Так, за шість тисяч доларів обвинувачений пообіцяв чоловіку, який хотів виїхати за кордон для працевлаштування, здійснити вплив на осіб зі складу військово-лікарської комісії. Ті своєю чергою мали прийняти рішення про виготовлення військового квитка про непридатність чоловіка за станом здоров`я до військової служби в Збройних Силах України.

Чоловік свою провину визнав та уклав угоду зі слідством. В результаті суд присудив йому покарання за зловживання впливом у вигляді 34 тисячі гривень штрафу.

Раніше “Сайт “Є” писав, що правоохоронці оголосили підозру двом жителям Хмельницького, які організували схему незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон. Вони вносили неправдиву інформацію в базу даних «Шлях» і підробляли документи. Таким чином їх клієнти могли видавати себе за волонтерів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую