ye-logo.v1.2

Кам’янчанину загрожує в’язниця за незаконне видобування піску на території «Подільських Товтр»

Кримінал 1679
Чоловік викопав майже 300 кубічних метрів піску
Чоловік викопав майже 300 кубічних метрів піску. Фото: Хмельницької обласної прокуратури

Завдану ним шкоду оцінюють у майже 320 тисяч гривень.

Жителя Кам’янець-Подільського району судитимуть за видобування піску на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Його незаконну діяльність викрили ще у липні минулого року. Тепер же правоохоронці завершили розслідування та передали обвинувальний акт до суду. Тож підозрюваному загрожує до шести років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, 30-річний чоловік без жодних дозвільних документів видобував пісок неподалік села Гораївка. Потім за допомогою спецтехніки та двох помічників, які не підозрювали про його злочинні наміри, вивіз його для продажу.

Загалом підозрюваному вдалось видобути майже 300 кубічних метрів піску. Як наслідок, він заподіяв державі збитків на суму близько 320 тисяч гривень. Частину піску кам’янчанин продав мешканцю Старої Ушиці.

Чоловіка звинувачують у незаконному видобуванні корисних копалин у великому розмірі на території природно-заповідного фонду та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом — за частиною 1 статті 209 та частиною 3 статті 240 Кримінального кодексу України.

Фото: Хмельницької обласної прокуратури

Фото: Хмельницької обласної прокуратури

Обвинувальний акт щодо нього вже направлено до суду. Підозрюваному загрожує від трьох до шести років в’язниці з позбавленням права протягом двох років обіймати певні та з конфіскацією майна.

Читайте також: Вперше в історії України службовців підприємства з Хмельниччини судитимуть за екоцид

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую