ye-logo.v1.2

Дитина в реанімації, породілля у важкому стані: у Волочиську відкрили справу проти акушера-гінеколога

Кримінал 4788
Наразі триває досудове розслідування
Наразі триває досудове розслідування. Фото: ілюстративне pixabay.com

Під час пологів зазнала тяжкі наслідків для здоров'я породілля та її новонароджена дитина.

У Волочиську поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичним працівником. Про це повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції області.

Правоохоронці зазначають, що до поліції надійшла заява про те, що в результаті недбалого ставлення до своїх професійних обов'язків акушера-гінеколога Волочиської багатопрофільної лікарні під час пологів були спричинені тяжкі наслідки здоров'ю породіллі та її новонародженій дитині.

Наразі триває досудове розслідування.

Додамо, що розголосу ця ситуація набула і в соцмережах: жінка, котра народжувала у Волочиській багатопрофільній лікарні, розповіла цю історію на своїй сторінці в Інстаграм. За її словами, вагітність минала легко, але після пологів дитина опинилася в реанімації у важкому стані. Сама ж породілля з численними травмами прикута до ліжка, а дитина перебуває понад місяць в реанімації. Жінка заявила, що під час пологів з неї знущалися лікарі, ображали та застосовували заборонені акушерські методи. А опісля – пропонували домовитися та забрати заяву з поліції.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую