ye-logo.v1.2

Смертельне отруєння чадним газом дітей у Хмельницькому: оголосили підозру контролеру пічного господарства

Кримінал 1839
Про підозру повідомили контролеру пічного господарства міського комунального аварійно-технічного підприємства
Про підозру повідомили контролеру пічного господарства міського комунального аварійно-технічного підприємства. Фото: ілюстративне kdkako.com.ua

Трагедія сталася в обласному центрі у 2020 році.

На Хмельниччині повідомлено про підозру ще одній особі, причетній до загибелі двох дітей. Нагадаємо, трагедія сталася наприкінці жовтня 2020 року в Хмельницькому. Тоді двоє малолітніх братів померли від отруєння чадним газом. Менший, чотирирічний, хлопчик помер вдома, старший, дев'ятирічний, — через два дні у реанімаційному відділенні міської дитячої лікарні.

Додамо, що у квітні підозру оголосили лікарці «швидкої». А наразі, як повідомляють в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури, про підозру повідомили контролеру пічного господарства міського комунального аварійно-технічного підприємства житлово-комунального господарства за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель двох дітей.

«Події відбулися в жовтні 2020 року в обласному центрі. Встановлено, що працівником комунального підприємства неналежним чином проводилося обстеження димових та вентиляційних каналів у квартирі, де проживали малолітні. Хоча система вентиляції не відповідала вимогам нормативно-правових актів, відповідальним працівником жодних дій до усунення порушень вжито не було. Такі дії призвели до того, що двоє хлопчиків 4 та 9 років отруїлись чадним газом», - зазначають в прокуратурі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую