ye-logo.v1.2

У Хмельницькому затримали чергового прихильника руського міра

Кримінал 3279
На Хмельниччині «знайшовся» ще однин прихильник військової агресії рф проти України
На Хмельниччині «знайшовся» ще однин прихильник військової агресії рф проти України. Фото: пресслужби СБУ в Хмельницькій області

Чоловік працював на місцевому заводі, а у вільний час у забороненій соцмережі поширював антиукраїнський контент.

На Хмельниччині «знайшовся» ще один прихильник військової агресії рф проти України, який відкрито пропагував прокремлівські наративи у забороненій соцмережі. Служба безпеки оголосила підозру одному з працівників державного підприємства.

За повідомленням пресслужби Управління СБУ в Хмельницькій області, хмельничанин, який працює на одному з заводів міста, відкрито підтримував у «Однокласниках» злочинну політику кремля та систематично поширював антиукраїнський контент. Серед них – прокремлівські наративи про виправдання російської агресії та дискредитація українських військ. Чоловік, проживаючи на території України, серйозно вважав, що сусідня недружня держава нібито діє адекватно і законно, бо саме Україна «8 років бомбила Донбас» і «укрофашисти» не виконували Мінських угод.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці вилучили у агітатора комп'ютерну техніку та мобільні термінали, які він використовував для розповсюдження антиукраїнського контенту. На підставі зібраних доказів чоловіку оголосили про підозру у поширенні матеріалів, за які тепер йому доведеться відповідати за статею 111-1 Кримінального кодексу України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую