ye-logo.v1.2

Суд оштрафував чоловіка, який вирішив підробити рішення ВЛК, щоб уникнути мобілізації

Кримінал 1450
Чоловіка засудили за підробку документів
Чоловіка засудили за підробку документів. Фото: ілюстративне freepik.com

Чоловік заплатить 2550 гривень штрафу.

На Хмельниччині оштрафували на 2550 гривень чоловіка, який спробував підробити рішення військово-лікарської комісії та замість “придатний” написав “непридатний”. Про це стало відомо у вироку Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.

У серпні 2023 року чоловік проходив військово-лікарську комісію. У постанові ВЛК був рукописний запис «Гіпертонічна хвороба І ступені», а також рішення комісії, що чоловік придатний до воєнної служби.

За даними суду, чоловік вирішив підробити документ з метою уникнення призову за мобілізацією та визнання його обмежено придатним до військової служби. Для цього, він власноруч у документі змінив ступінь хвороби на другу, а також дописав дві букви “не” до слова “придатний”.

Підробку документів виявили, а чоловіка передали правоохоронцям. Свою провину він визнав повністю.

Тож суд призначив покарання у вигляді штрафу на суму 2550 гривень. Також обвинувачений має сплатити близько тисячі гривень за проведення експертизи.

Раніше сайт “Є” писав, що працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру правоохоронцю та адвокату з Хмельниччини. Їх звинувачють в тому, що вони підробляли довідки чоловікам для виїзду за кордон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую