ye-logo.v1.2

Знайшов чужу банківську картку та здійснив покупки: як покарав суд чоловіка з Хмельницького району

Кримінал 1742
На Хмельниччині засудили чоловіка, який знайшов чужу банківську картку та скористався нею для покупок
На Хмельниччині засудили чоловіка, який знайшов чужу банківську картку та скористався нею для покупок. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік здійснив чотири покупки різної вартості на загальну суму 2627 гривень.

На Хмельниччині засудили чоловіка, який знайшов чужу банківську картку та скористався нею для покупок.

Як повідомляють в пресслужбі Хмельницького міськрайонного суду, житель села Нареквичі Хмельницького району, перебуваючи в обласному центрі, підібрав на землі загублену банківську картку, що підтримує функцію безконтактної оплати та не потребує введення пін-коду й одразу ж нею скористався.

«Молодий чоловік здійснив чотири покупки різної вартості на загальну суму 2627 гривень. Відтак вчинив одразу два кримінальні правопорушення: крадіжка в умовах воєнного стану та викрадення офіційного документу, вчиненого з корисливих мотивів», - зазначають у суді.

Додають, що допитаний в судовому засіданні, обвинувачений повністю визнав свою вину. Окрім того, відшкодував потерпілому завдану матеріальну шкоду в повному об'ємі.

Відтак Хмельницький міськрайонний суд призначив молодику покарання за однією статею у виді одного року обмеження волі, а за іншою - п'яти років позбавлення волі. Разом із тим, суд звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання, встановивши йому два роки іспитового строку.

Читайте також: На Хмельниччині суд виніс вирок інспектору-ревізору, який взяв хабар за свої послуги

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую