ye-logo.v1.2

Аферисти поцупили з рахунку 60-річної кам'янчанки понад 70 тисяч гривень

Кримінал 790
Схвильована жінка виконала всі вказівки афериста, який після отримання персональних даних заволодів грошима з рахунку потерпілої
Схвильована жінка виконала всі вказівки афериста, який після отримання персональних даних заволодів грошима з рахунку потерпілої. Фото: ілюстративне pixabay.com

Псевдобанкір переконав жінку, що треба «захистити» банківський рахунок.

Шахраї ошукали 60-річну жінку з Кам'янця-Подільського на 74 тисячі гривень. Так жінка хотіла захистити рахунок від несанкціонованого зняття коштів, повіривши псевдобанкіру.

Як повідомляють в пресслужбі Кам'янець-Подільського райвідділу поліції, потерпілій зателефонував невідомий та представився працівником служби безпеки банку. Він повідомив, що жінці необхідно захистити банківський рахунок від несанкціонованого зняття коштів. Для цього необхідно вказати номер, цифри на звороті картки, а також смс-код від банку.

«Схвильована жінка виконала всі вказівки афериста, який після отримання персональних даних заволодів грошима з рахунку потерпілої», - зазначають в поліції.

Наразі слідчі поліції з'ясовують всі обставини події та наголошують бути обережними з розповсюдженням банківської інформації.

«Радимо у випадку дзвінка з банку звернутися до найближчого його відділення та з'ясувати, чи дійсно є потреба у захисті рахунку», - радять правоохоронці.

Читайте також: Викрили шахрая, який ошукав пенсіонерку з Хмельницького на 7 тисяч доларів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую