ye-logo.v1.2

За ухилення від мобілізації засудили чоловіка з Хмельницького району

Кримінал 1327
Чоловік в період воєнного стану отримавши повістку, без поважних причин не з
Чоловік в період воєнного стану отримавши повістку, без поважних причин не з'явився на вказану дату і час до РТЦК та СП. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Апеляційний суд скасував умовний термін та призначив реальне покарання.

34-річного мешканця Хмельницького району засудили до 3-х років позбавлення волі за ухилення від мобілізації. Як повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі, раніше суд призначив чоловікові умовний термін. Однак, апеляційний суд скасував його та призначив реальний термін.

«Хмельницьким апеляційним судом за апеляційною скаргою прокуратури скасовано вирок суду першої інстанції, яким 34-річного жителя Хмельницького району засуджено до умовної міри покарання за ухилення від призову на військову службу (стаття 336 КК України)», - зазначають у прокуратурі.

Додають, що прокурори довели, що військовозобов'язаний перебуває на військовому обліку, є придатним за станом здоров'я для проходження військової служби та не має правових підстав для відстрочки від призову під час мобілізації.

«Однак, чоловік в період воєнного стану отримавши повістку, без поважних причин не з'явився на вказану дату і час до РТЦК та СП. Суд першої інстанції призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку. Однак прокурори із цим не погодились та звернулись до апеляційного суду з вимогою скасувати вирок», - пояснюють в прокуратурі.

Суд підтримав позицію прокуратури та ухвалив новий вирок, яким чоловіка засудили до 3 років позбавлення волі реально.

Читайте також: Правоохоронці встановлюють чи навмисно водій таксі збив кота в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую