ye-logo.v1.2

На Хмельниччині викрили службовицю ТЦК та СП та стоматолога, які за гроші вирішували питання непридатності до служби

Кримінал 8466
Підозрюваним обрані запобіжні заходи - тримання під вартою із правом внесення застави
Підозрюваним обрані запобіжні заходи - тримання під вартою із правом внесення застави. Фото: Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України

За свої корупційні послуги брали 10 тисяч доларів.

На Хмельниччині правоохоронці викрили службовицю територіального центру комплектування та соціальної підтримки і лікаря-стоматолога приватної клініки, які за гроші приймали рішення щодо непридатності до служби. Як повідомляють в Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України, обом фігурантам повідомили про підозру.

Як встановили оперативники, лікар підшукував клієнтів. «Своєю чергою службова особа ТЦК впливала на уповноважених осіб, які приймають рішення щодо непридатності людини до військової служби. За свої корупційні послуги брали 10 000 доларів неправомірної вигоди», - зазначають правоохоронці.

Наразі службовій особі територіального центру комплектування та соціальної підтримки та лікарю-стоматологу приватної клініки повідомили про підозру за частиною 3 статті 15, частиною 2 статті 28, частиною 3 статті 369-2 (замах на зловживання впливом, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

За свої корупційні послуги брали 10 000 доларів неправомірної вигоди. Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України

Також на це відреагували в Хмельницькому обласному ТЦК та СП, оприлюднивши заяву про те, що командування, та особовий склад Хмельницького ОТЦК та СП надає повне сприяння правоохоронним органам у досудовому розслідуванні кримінального провадження, у межах якого повідомлено про підозру та затримано співробітницю обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Додають, що наразі підозрювана звільнена за згодою сторін.

Читайте також: Смертельна аварія на Хмельниччині: загинули двоє людей

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую