ye-logo.v1.2

Посадовицю з Держгеокадастру Хмельниччини оголосили у міжнародний розшук

Кримінал 1581
Жінка переховується від органів досудового розслідування
Жінка переховується від органів досудового розслідування. Фото: kdkako.com.ua

Минулого року їй оголосили підозру у зловживанні службовим становищем.

Чорноострівському професійному аграрному ліцею повернули 60 гектарів землі, раніше незаконно відчужених на користь третіх осіб. Головна фігурантка справи – керівниця одного зі структурних підрозділів Держгеокадастру в Хмельницькій області – переховується від правоохоронців. Про це розповіли у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Згідно з матеріалами слідства, у травні 2021 року жінка підготувала та віднесла на підпис керівникові документи про передачу у приватну власність земельних ділянок площею понад 60 гектарів на території Чорноострівської тергромади. Це призвело до вибуття із державної власності особливо цінних земель вартістю майже 4 мільйони гривень.

«Службовиця умисно приховала, що землі віднесені до особливо цінних, а дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення цих земельних ділянок у постійне користування вже кілька років, як надано місцевому навчальному закладу. Частина з вказаних земель вибула з власності держави та була відчужена на користь третіх осіб на підставі наказів, які підозрювана підробила», - розповідають в прокуратурі.

У листопаді минулого року посадовиці оголосили підозру у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки. Наразі вона переховується від органів досудового слідства – жінку оголосили у міжнародний розшук.

Утім, 60 гектарів землі знову перебувають у власності Чорноострівської тергромади. Навчальний заклад отримав можливість поновити свої права на користування земельними ділянками для освітніх потреб. Продовжується позовна робота щодо повернення інших незаконно відчужених службовими особами ГУ Держгеокадастру земель.

Читайте також: Мешканка Хмельницького району втратила 142 тисячі гривень, повіривши псевдобанкірам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую