ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

“Мотор'ролла”, “Stanza” та хмельницькі волонтери співатимуть, аби зібрати гроші на лікування маленького благодійника

Допомога 3462

Підписатися на канал "Є" в Youtube

11-річному патріоту потрібна дороговартісна операція. Усіх небайдужих просять допомогти.

Декілька місяців тому 11-річному артисту-волонтеру Артему Харченку зі Старокостянтинова поставили страшний діагноз - саркома Юінга. Зараз хлопчик перебуває на лікуванні в Київському міському клінічному онкологічному центрі. За словами матері Артема - Наталії, лише на хіміотерапію потрібно близько 400 тисяч гривень, не кажучи вже про вартість операції з протезування.

Хмельницькі артисти-волонтери не залишають свого побратима в біді і закликають усіх небайдужих долучитися до збору коштів, аби врятувати життя юного патріота. В обласній філармонії влаштують концерт за участі відомих музикантів, де Артема підтримають гурти "Мотор'ролла", “Stanza”, команда КВН "Отдыхаем вместе", Мистецька сотня "Гайдамаки", Творча сотня "Рух до перемоги" та ведучий - Антон Довлатов. Зібрані кошти від концерту будуть передані маленькому благодійнику. Інших артистів також запрошують взяти участь у концерті.

Артемка підтримають відомі артисти

“Глядачів чекає суцільний позитив. Мета концерту — благодійна, Артем — дуже позитивний, це маленький українець, який підтримує дорослих захисників України. Він є взірцем того, як потрібно іти до своєї мети, як не здаватись, - зауважує Антон Давлатов. - Цей концерт стане своєрідним подарунком для міста, адже потрапити на виступ одночасно стількох відомих артистів — не так вже й легко. Можна отримати задоволення від концерту і ще й допомогти — це унікальна можливість”.

Попри хворобу маленький патріот не падає духом

З початку бойових дій на Сході маленький артист допомагає українським бійцям у складі волонтерського об'єднання “Рух до перемоги”. Хлопчик брав участь у благодійних концертах зі збору коштів для військових. Він грає на гітарі і чудово співає. Навіть у лікарні Артемко підіймає настрій не лише собі та рідним, а й виконує пісні для друзів по лікарняному ліжку. Маленький патріот мріє якнайшвидше стати здоровим і продовжити виступати для військових, навіть на передовій.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

“Я пам'ятаю свій перший концерт у Старокостянтинівському гарнізонному будинку офіцерів. Мені дуже сподобалось, і почав виступати для військових. Це мені подобається, це надихає, дає позитивні емоції. Коли вилікуюсь, буду продовжувати цей шлях”, - говорить Артемко.

Хлопчику допоможуть гурти "Мотор'ролла", “Stanza”

За словами учасника ГО “Мистецька сотня “Гайдамаки” Віктора Шайди, Артем - чудовий музикант. З його допомогою на благодійних акція вдавалось завжди зібрати більше коштів на потреби військових. Кожня гривня на лікування може допомогти йому подолати хворобу і продовжити благородну справу.

Благодійний концерт на підтримку Артемка відбудеться 31 березня о 18.30 годині в приміщенні Хмельницької обласної філармонії. Квитки можна придбати уже в суботу, 26 березня, в касі філармонії. Вартість: від 70 до 200 гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую