ye-logo.v1.2

Хлопчик з Ізяславщини, який впав у кому після бійки, потребує допомоги

Допомога 15620
Допомоги потребує хлопчик з Ізяславщини
Допомоги потребує хлопчик з Ізяславщини. Фото: pixabay.com

Його стан оцінюють як вкрай важкий.

Чотирнадцятирічний Владислав Гнатюк з Ізяславщини, який після бійки потрапив до лікарні, потребує термінової допомоги. Нині він перебуває у комі. Як розповів сайту «Є» старший брат Владислава Роман Гнатюк, нині хлопчик у дуже важкому стані.

«Зараз Владислав перебуває в Ізяславській центральній районній лікарні. Він в глибокій комі, під’єднаний до апарата штучної вентиляції легень. Спочатку його хотіли транспортувати вертольотом до Києва. Але на нинішньому консиліумі, на якому був присутній нейрохірург з Хмельницького, вирішили цього не робити. Нам сказали, що наразі транспортування заборонене, є дуже великі ризики, навіть при найменших рухах тіла».

Зараз хлопчику терміново потрібно зробити комп’ютерну томографію (КТ).

«Спочатку мова також йшла МРТ, але воно не підходить, бо туди не можна помістити апарат штучної вентиляції легень, до якого під’єднаний Владислав. Найближче КТ є в Шепетівці, але транспортувати Влада ми не можемо. Потрібне мобільне КТ. Нам сказали, що найближче у Варшаві. Наразі ми вже зібрали 300 тисяч гривень, але не знаємо, чи вистачить нам  цих грошей, щоб просити у них це КТ", - каже Роман.

Рідні просять усіх, хто може посприяти як фінансово, так і порадою чи допомогою доставити такий пересувний апарат КТ до Ізяславської лікарні. Звертатися за телефоном (098) 713-20-60 - брат Роман. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую