ye-logo.v1.2

Перемогла гепатит С, але виявили рак: хмельницька майстриня етноприкрас бореться з онкологією

Допомога 6374
Хмельницька майстриня збирає гроші на лікування раку
Хмельницька майстриня збирає гроші на лікування раку. Фото: з фейсбуку

Зібрати необхідну суму на операцію хмельничанка сподівається завдяки проданим виробам, які виготовляє власноруч.

Хмельничанка Алла Учик виготовляє авторські намиста з бісеру та натурального каміння, а ще вона займається ткацтвом ґердан та плетінням силянок. У кожну деталь жінка вкладає душу: використовуючи символи та узори з вишиванок, із прикрас вона створює справжні обереги. А сталося це після того, як подолала смертельну хворобу. Хоча до того все життя працювала юристом і мала свою юридичну контору.

Коли пані Аллі поставили діагноз «Гепатит С», вона змогла впоратися із викликом і перемогти недугу. Після того переосмисла багато речей, змінила сферу діяльності та раділа новому життю. Нині вона переможниця міжнародних мистецьких конкурсів, володарка гран-прі. Її роботи, виготовлені з бісеру, вражають… Однак життя підкинуло жінці черговий страшний виклик – нещодавно у неї діагностували рак.

Незабаром на хмельничанку очікує дороговартісна операція, гроші на яку вона сподівається зібрати завдяки проданим роботам.

«Мене оперуватимуть у Вінниці шостого травня. До тих пір маю зібрати гроші – 90 тисяч гривень. Лікарі сказали, що операція складна, триватиме 6-7 годин. А пацієнт я не дуже добрий зі своїми діагнозами. Вже після операції лікарі визначатимуть призначати хіміотерапію чи опромінення, - розповіла Алла Учик. - Я не хочу, щоб мене жаліли, хочу самотужки заробити гроші. Сподіваюся, що люди замовлять, чи куплять у мене прикраси».

Якщо вам подобаються роботи Алли Учик, чи бажаєте долучитися та допомогти майстрині – ви можете зв’язатися із хмельничанкою та придбати на її роботи у фейсбуці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую