ye-logo.v1.2

Куди подінуть відеокамери та ноутбуки, що лишилися після виборів?

Економіка 2131
У ПР хочуть, щоб відеокамери були на виборах президента.
У ПР хочуть, щоб відеокамери були на виборах президента.. Фото: colxoz.com

Можновладці називають різні версії.

Багато кого цікавить, куди подінуть придбані спеціально для виборів ноутбуки та відеокамери. Як повідомляє "Коммерсант-Украина" з посиланням на ініціатора відеоспостереження депутата від фракції Партії регіонів Владислава Забарського, обладнання для відеоспостереження можуть використовувати під час президентської кампанії 2015 року.
Поки ж встановлене в рамках проекту обладнання обіцяють передати на зберігання місцевій владі.

При цьому постійний представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко не зміг точно сказати, чи буде організоване відеоспостереження на виборах президента України 2015 року. "Все залежить від волі парламенту, який приймає подібні рішення. Деякі політики і політичні сили не зацікавлені в подібній прозорості", - сказав він.

Нагадаємо, раніше спікер Володимир Литвин на своїй сторінці у Facebook писав: "Ухвалено рішення залишити відеокамери у школах для відеоспостереження. Та техніка, яка під час виборів була встановлена в інших приміщеннях, перейде школам".

Що насправді зроблять з обладнанням, судячи з усього, покаже час.

До речі, реалізація проекту з організації онлайн-трансляції голосування з виборчих дільниць обійшлася державному бюджету в 993,6 млн грн. Монтаж устаткування здійснювався компанією "Сітронікс інформаційні технології" Україна". 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую