ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Обсяг задекларованих операцій з ПДВ на Хмельниччині виріс більш ніж на 400 мільйонів гривень

Економіка 1700
Фото: km.sts.gov.ua

Загалом суб’єкти господарювання краю задекларували у листопаді 2012 року оподаткованих операцій на суму 2,5 мільярда гривень – на 19 відсотків більше, ніж у листопаді минулого року.

Як повідомляє ДПС у Хмельницькій області, показник жовтня поточного року при цьому перевищено майже на 9 відсотків, або, в абсолютних цифрах, на 224 мільйони гривень. Очікувані надходження податку на додану вартість до бюджету відтак склали 51 мільйонів гривень.

Податківці повідомляють, що нині в області спостерігається істотне пожвавлення експортно-імпортної діяльності підприємств. Значно збільшилася сплата ПДВ на митниці, зросла кількість експортних операцій – завдяки цьому ми маємо такі рекордні показники.

Так, обсяг сплаченого у листопаді ПДВ на митниці склав 54 мільйона гривень, що на понад 15 мільйонів гривень або на 29 відсотків більше порівняно з листопадом минулого року. Найбільші суми податку при цьому сплачені такими підприємствами-імпортерами, як ТОВ «Сіріус Екстружен», ТОВ «Модуль-Україна», ТОВ «Inter Cars Ukraine», ТОВ «Карат», ПАТ «Подільський цемент», ПП «Коннект» та іншими.

Найбільшими ж експортерами у листопаді стали ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», ТОВ «Товтри», ПАТ «Укрелектроапарат», ДП «Новатор», ДП «Красилівський агрегатний завод». Загалом обсяг експортних операцій порівняно з листопадом минулого року зріс на 35 відсотків, або на 55 мільйонів гривень та склав 213 млн.грн.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую