ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Як діє програма здешевлення вартості іпотечних кредитів та забезпечення житлом інвалідів війни на Хмельниччині

Богдана Хмельницька Економіка 2965
Хмельниччина четверта в Україні за кількістю громадян, які виявили бажання працювати за програмою
Хмельниччина четверта в Україні за кількістю громадян, які виявили бажання працювати за програмою "Доступне житло".. Фото: zotov-news.blogspot.com

Одинадцять щасливих новоселівучора отримали ключі від власного житла з рук голови облдержадміністрації Василя Ядухи завдяки реалізації в області соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича – програми «Доступне житло».

Цього року з державного бюджету виділено майже 29 мільйонів гривень на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. « Хмельниччина четверта в Україні за кількістю громадян, які виявили бажання працювати за цією програмою. Вже 53 сім’ї отримали кредити, а 42 - ключі. На сьогоднішній день, відповідно до термінів укладених договорів, позичальникам виплачено компенсацію по отриманим кредитам на суму 172 тисячі гривень», - сказав Василь Ядуха.

Кредитування громадян здійснюється по трьох забудовниках та чотирьох об’єктах:

- у серпні 2012 року 9 сімей, яким були надані пільгові кредити, отримали ордери на квартири у 142-кв. ж/б по вул. Інститутській, 6-В в м. Хмельницькому (забудовник – ПФ "Діта");

- у вересні введено в експлуатацію 70-квартирний житловий будинок по вул. Лісогринівецька, 24/2 в м. Хмельницький (забудовник- ТОВ "Трансміськбуд" (м. Хмельницький), у якому 17 квартир придбано громадянами за пільговими кредитами;

- у листопаді введено в експлуатацію 81-квартирний житловий будинок по вул. Пушкінська, 44-а в м. Кам’янець-Подільський ТзОВ "Рокор ЛТД", на придбання квартир в якому 16 сімей отримали пільгові кредити.

Родини, які отримали ключі сьогодні, незабаром справлятимуть новосілля у будинку по вул.. Лісогринівецька, 24/3 у Хмельницькому (забудовник – ТОВ "Трансміськбуд"). Крім того, по програмі «Забезпечення житлом інвалідів війни» у цьому будинку придбано 5 квартир для інвалідів війни загальною вартістю 1477,8 тис.гривень.

Ключі від квартир голова адміністрації вручив і чотирьом інвалідам війни.
«На сьогоднішній день вже вручено 7 ордерів на квартири інвалідам війни: у м.Шепетівка - 1, м.Полонне - 1, м.Нетішин - 2, м.Кам’янець-Подільський – 3 квартири. Оплачено ще 5 квартир у Хмельницькому за кошти держбюджету. До кінця грудня ще одну квартиру буде придбано у Старокостянтинові. У поточному році за кошти державного бюджету для Хмельницької області по програмі «Забезпечення житлом інвалідів війни» для закупівлі квартир інвалідам війни передбачено 3257,6 тис. гривень. Це 15 квартир.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую