ye-logo.v1.2

Як діє програма здешевлення вартості іпотечних кредитів та забезпечення житлом інвалідів війни на Хмельниччині

Економіка 3179
Хмельниччина четверта в Україні за кількістю громадян, які виявили бажання працювати за програмою \
Хмельниччина четверта в Україні за кількістю громадян, які виявили бажання працювати за програмою "Доступне житло".. Фото: zotov-news.blogspot.com

Одинадцять щасливих новоселівучора отримали ключі від власного житла з рук голови облдержадміністрації Василя Ядухи завдяки реалізації в області соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича – програми «Доступне житло».

Цього року з державного бюджету виділено майже 29 мільйонів гривень на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. « Хмельниччина четверта в Україні за кількістю громадян, які виявили бажання працювати за цією програмою. Вже 53 сім’ї отримали кредити, а 42 - ключі. На сьогоднішній день, відповідно до термінів укладених договорів, позичальникам виплачено компенсацію по отриманим кредитам на суму 172 тисячі гривень», - сказав Василь Ядуха.

Кредитування громадян здійснюється по трьох забудовниках та чотирьох об’єктах:

- у серпні 2012 року 9 сімей, яким були надані пільгові кредити, отримали ордери на квартири у 142-кв. ж/б по вул. Інститутській, 6-В в м. Хмельницькому (забудовник – ПФ "Діта");

- у вересні введено в експлуатацію 70-квартирний житловий будинок по вул. Лісогринівецька, 24/2 в м. Хмельницький (забудовник- ТОВ "Трансміськбуд" (м. Хмельницький), у якому 17 квартир придбано громадянами за пільговими кредитами;

- у листопаді введено в експлуатацію 81-квартирний житловий будинок по вул. Пушкінська, 44-а в м. Кам’янець-Подільський ТзОВ "Рокор ЛТД", на придбання квартир в якому 16 сімей отримали пільгові кредити.

Родини, які отримали ключі сьогодні, незабаром справлятимуть новосілля у будинку по вул.. Лісогринівецька, 24/3 у Хмельницькому (забудовник – ТОВ "Трансміськбуд"). Крім того, по програмі «Забезпечення житлом інвалідів війни» у цьому будинку придбано 5 квартир для інвалідів війни загальною вартістю 1477,8 тис.гривень.

Ключі від квартир голова адміністрації вручив і чотирьом інвалідам війни.
«На сьогоднішній день вже вручено 7 ордерів на квартири інвалідам війни: у м.Шепетівка - 1, м.Полонне - 1, м.Нетішин - 2, м.Кам’янець-Подільський – 3 квартири. Оплачено ще 5 квартир у Хмельницькому за кошти держбюджету. До кінця грудня ще одну квартиру буде придбано у Старокостянтинові. У поточному році за кошти державного бюджету для Хмельницької області по програмі «Забезпечення житлом інвалідів війни» для закупівлі квартир інвалідам війни передбачено 3257,6 тис. гривень. Це 15 квартир.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую