ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Боргів з бюджетної компенсації податку на додану вартість на Хмельниччині немає

Економіка 1444
km.sts.gov.ua
Фото: km.sts.gov.ua

У першій чверті 2013 року представникам підприємницької спільноти краю з бюджету відшкодовано понад 110 мільйонів гривень ПДВ, що майже вдвічі більше ніж у аналогічному періоді торік.

Визначальним є той факт, що наразі бізнес-активу повернуто з казни на 48 мільйонів гривень податку більше, ніж було «замовлено» до компенсації. Відтак податківці Хмельниччини «погасили» практично усі борги з бюджетного відшкодування ПДВ, що були наявні у регіоні в минулому, за винятком лише тих сум, що сьогодні ще оскаржуються у судах.
За інформацією ДПС Хмельниччини, на часі майже 7 мільйонів гривень бюджетної компенсації ПДВ підприємства Хмельниччини отримали у своєрідному податковому «он-лайні» – автоматичному режимі. Нині на теренах регіону нараховується дев’ять підприємств „автоматників”.
«Наші результати, власне, і є найкращим свідченням наполегливої роботи Міністерства доходів і зборів над покращенням інвестиційного клімату в державі та регіоні. Адже своєчасне повернення податку на додану вартість вкрай важливе для оперативного поповнення підприємствами, як з іноземними, так і національними капіталами, власних обігових коштів. Великою мірою такий прогрес досягнуто завдяки поліпшенню податкового сервісного супроводу бізнесу та впровадженню новітніх електронних послуг. Саме вони дали надійний інструмент бізнес-активу для виявлення надійності власних ділових партнерів та уникнення різноманітних ризиків, а відтак підвищили й рівень сумлінності підприємницького активу у визначенні сум податку до відшкодування», – відзначає заступник голови ДПС у Хмельницькій області Володимир Михайлюк. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую