ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

До виготовлення і ремонту військової техніки залучать “цивільні” підприємства Хмельниччини

Економіка 1728
На території області розташовані чотири підприємства державного концерну “Укроборонпром”
На території області розташовані чотири підприємства державного концерну “Укроборонпром”. Фото: tsn.ua

Наразі триває підготовка до підписання меморандуму про розширене співробітництво з державним концерном "Укроборонпром".

Декілька підприємств Хмельницької області можуть залучити для участі у виробництві продукції для потреб оборони і безпеки держави. Як зазначив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Юрій Драч, на території краю уже розташовані чотири підприємства концерну “Укроборонпром”. Це державні підприємства “Новатор”, “Красилівський агрегатний завод”, “Шепетівський ремонтний завод” та науково-технічний комплекс “Завод точної механіки”.

За словами Юрія Драча, ці підприємства своєчасно виконують державне оборонне замовлення, проводять модернізацію виробництва, збільшують чисельність працівників та освоюють виробництво нових зразків озброєнь та ремонту військової техніки.

"Разом з тим, в області є багато потужних підприємств, що успішно виготовляють "цивільну" продукцію, мають сучасне обладнання, досвідчений персонал та головне бажання долучитися до виготовлення та ремонту озброєння, військової та спеціальної техніки", - зауважив посадовець.

Облдержадміністрація направила до концерну “Укроборонпром" перелік підприємств Хмельниччини, які можуть взяти участь у виробництві продукції для потреб оборони і безпеки держави. Наразі триває підготовка до підписання меморандуму про співпрацю.

Як уже повідомляла газета "Є", нині "Шепетівський ремонтний завод" збільшує виробництво техніки для Збройних Сил України.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую