ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

На правах реклами Автовикуп у Хмельницькому: швидко продати старий автомобіль стало легше

На правах реклами— На правах реклами Економіка 5043

Хмельничанам більше не потрібно витрачати дорогоцінний час на пошук покупця, давати оголошення чи їздити на авторинки, аби продати свій автомобіль.

Передпродажного клопоту вдасться уникнути завдяки автовикупу від “Автобазару”, який стає дедалі популярнішим серед автовласників. Новий вид автомобільного сервісу включає в себе широкий спектр послуг, які пов'язані з терміновим викупом старих чи битих автівок. В “Автобазарі” ви можете продати свій старий автомобіль, купити новий, обміняти на інший чи навіть безкоштовно поставити на комісію.

Тут приймуть автомобіль будь-якої марки, незалежно від року випуску та технічного стану, при цьому затрачаючи мінімально часу та сил на укладання договору купівлі-продажу. Фахівці компанії в найкоротші терміни викуплять старий автомобіль і дадуть на руки всі необхідні документи. Як результат, ви за короткий термін та без докладання значних зусиль зможете отримати гроші за продаж свого авто.

Вибагливим покупцям в “Автобазарі” завжди запропонують широкий вибір автівок, адже інтереси клієнтів є першочерговими. Тут обміняють ваш старий автомобіль на будь-який інший у наявності. А для тих, хто не надто поспішає з продажем, зможуть безкоштовно поставити авто на комісію. Що це означає?

Власник привозить свій автомобіль в “Автобазар” і безкоштовно ставить його на майданчик. А кваліфіковані менеджери з продажу, які здійснюють прийом авто на комісію, фіксують ціну та пропонують ваш автомобіль іншим покупцям. Хвилюватися за авто не доведеться, адже компанія забезпечує цілодобову охорону та відеонагляд за майданчиком, де перебуває автомобіль.

Забудьте про складності продажу вашого автомобіля. Компанія “Автобазар” пропонує вам безпечний автовикуп у Хмельницькому із затратою мінімальною часу. Майданчики компанії вже є у восьми українських містах, серед яких Львів, Тернопіль, Іванофранківськ, Рівне, Червоноград, Стрий, а тепер ще й Хмельницький.

Ми купимо ваше авто!

Звертайтеся до нас за адресою м. Хмельницький, вул. Трудова, 4/3 Б (при в'їзді на авторинок),

або за телефонами: 098 200 55 00, 093 670 90 80.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую