ye-logo.v1.2

До Польщі Хмельниччина експортує мед, олію та сантехніку, а до Великобританії – лічильники, солод та ліс

Економіка 2593
Фото: rbc.ua

Серед країн Євросоюзу Польща стала основним торгівельним партнером з експорту продукції Хмельниччини

З початку 2016 року найбільше товарів, вироблених на теренах Хмельницької області, експортовано до сусідньої Польщі, повідомляють у фіскальній службі області. Їх вартість склала 202 мільйони гривень, що становить 20 відсотків від загальної суми товарів, експортованих протягом першого кварталу.
При цьому, у порівнянні з 2015 роком, поляки почали на третину більше купляти продукції від подільських виробників. Наші західні сусіди надають перевагу меду, кукурудзі, соєвим бобам та олії, купляють також санітарно-технічні вироби та кабельну продукцію.
На другому місці з-поміж країн - торгівельних партнерів, які активно купляють товари з Хмельниччини, - Великобританія. Вартість експортованих товарів до туманного Альбіону склала 181 мільйон гривень. Це 18 відсотків від загальної вартості продукції, що продається краянами за кордон. Якщо порівнювати з минулим роком, то продаж продукції збільшився на 62 відсотки. Як правило, до Великобританії експортуються лічильники подачі газу, солод, бобові овочі неочищені, соєві боби та лісоматеріали.
Третім за значимістю європейським торгівельним партнером для бізнесу Хмельниччини стала Німеччина. Протягом першого кварталу поточного року німці купили подільських товарів на 43 мільйони гривень. У порівнянні з торішнім експортом це більше на 48 відсотків. До Німеччини експортувались сільськогосподарські машини для оброблення ґрунту, пшениця, насіння олійних культур, килимові вироби, зернові культури та лісоматеріали.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую