ye-logo.v1.2

Підприємства Хмельниччини, які не виплачують зарплатню, масово перевірять

Економіка 2643
Фото: Майданюк Олег

За шість місяців поточного року заборгованість із заробітної плати на Хмельниччині зменшилась на 5,2 мільйона гривень та складає 19,5 мільйона.

Проте, незважаючи на загальне зменшення заборгованої заробітної плати по області, зростання боргів відбулося у місті Шепетівка, а також у Красилівському та Летичівському районах. Про це йшлося на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
 Присутній на засідання голова облдержадміністрації Василя Ядухи дав доручення контролюючим та силовим структурам області провести ряд перевірок на підприємствах, які ігнорують вказівку щодо погашення заборгованості із заробітної плати, та притягнути таких керівників до відповідальності. До речі, за офіційною інформацією, станом на 1 грудня 2010 року графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати виконано лише у Білогірському, Волочиському, Хмельницькому та Ярмолинецькому районах. 
Найбільша сума заборгованої заробітної плати по підприємствах-банкрутах залишається у місті Шепетівка (4,4 млн. грн.), Полонському районі (3,0 млн. грн.) та Славутському (1,7 млн. гривень).
 

Коментарі:

tamara 17.12.2010 07:39

На декілька днів закрити боржників як колись в палаці "Україна" А потім пішком з Києва до Переяслава. Так робив Пустовойтенко. Погасили в державі борги і від бартеру держава перейшла на грошові розрахунки.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую