ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Майже мільйон гривень штрафу заплатить підприємство за «нелегальних» працівників

Економіка 2088
Порушення виявили на будівельному підприємстві
Порушення виявили на будівельному підприємстві. Фото: nikorupciji.org

Фіскальники виявили на підприємстві 10 неоформлених працівників.

На Хмельниччині фіскальники на будівельному підприємстві виявили 10 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин. Як зазначають у ДФС області, фірму оштрафували на 960 тисяч гривень.

«Під час перевірки, на підприємстві наказів чи розпоряджень про прийняття на роботу немає, не укладені трудові договори в письмовій формі, не повідомлено органи фіскальної служби про прийняття до початку роботи працівників. Зокрема, роботодавець використовував працю трьох працівників без оформлення будь-яких відносин та працю сімох працівників за цивільно-правовими договорами, які містили усі ознаки трудових», - йдеться у повідомленні ДФС.

Відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Таким чином, на будівельне підприємство наклали штраф 960 тисяч гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую