ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

На Хмельниччині подорожчали овочі та яйця

Економіка 1808
Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої збільшилися на 1,0%
Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої збільшилися на 1,0%. Фото: www.volyn24.com

Подешевшала гречана крупа та свинина.

На Хмельниччині за грудень 2017 року значно піднялись ціни на овочі, яйця та молочні продукти. Про це повідомили у прес-службі Головного управління статистики у Хмельницькій області.

"Найбільше подорожчали овочі та яйця – на 8,3% та 6,4% відповідно. На 4,4–1,1% підвищились ціни на сметану, сири, молочні суміші для дитячого харчування, кисломолочну продукцію, яловичину, молоко, макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна та цукру, хліб, пшеничне борошно, сало. Водночас на 5,4–0,7% подешевшали гречані крупи, цукор, м’ясо птиці, риба та продукти з риби, свинина", - зазначають у відомстві.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 0,7%. Дешевшими на 2,8% стали одяг і взуття, зокрема, одяг – на 3,6%, взуття – на 1,9%.

"Підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% зумовлено зростанням вартості утримання та ремонту житла, тарифів на гарячу воду та опалення, плати за оренду житла (на 0,7–0,2%). Поряд з цим на 2,2% знизились тарифи на водопостачання", - повідомляють статисти області.

Вартість послуг у лікарнях зросла на 0,9%, а фармацевтична продукція на 0,5%. Це вплинуло на підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,5%.

Через подорожчання палива та мастил, на 2,0 % зросли ціни на транспорт.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую