ye-logo.v1.2
17 Січня, 2020

Коли і наскільки зростуть ціни на гарячу воду та опалення для хмельничан

Економіка 3207
Хмельницькі комунальники припускають, що тарифи на тепло та гарячу воду можуть зрости з нового року
Хмельницькі комунальники припускають, що тарифи на тепло та гарячу воду можуть зрости з нового року. Фото: radiotrek.rv.ua

За прогнозами теплопостачальних підприємств нові тарифи почнуть діяти вже з першого січня.

Через подорожчання блакитного палива зростуть і тарифи на гарячу воду та опалення. Теплопостачальні підприємства Хмельницького вже визначились з розрахунками і підготували проекти нових тарифів.

Проектом тарифів на послугу з централізованого опалення, у міському комунальному підприємстві «Хмельницьктеплокомуненерго», пропонують збільшити ціни на 25,9%. Споживачам, в яких є прилади обліку теплової енергії визначено тариф - 1521,36 гривні за Гігакалорію. Гаряча вода: з рушникосушками - 92,03 гривні, без рушникосушок - 85,02 гривень.

Теплопостачальне підприємство – «Південно-Західні тепломережі» пропонують збільшити ціни на 34% пояснюючи це тим, що попередній тариф був нижчим, ніж на інших підприємствах. Проектом тарифів на послугу з централізованого опалення називає для споживачів, в яких є прилади обліку теплової енергії – 1513,86 гривні за Гігакалорію. Гаряча вода: з рушникосушками - 88,51 гривні, без рушникосушок - 88,12 гривень.

За прогнозами керівництва теплопостачальних підприємств, нові тарифи на комунальні послуги почнуть діяти з першого січня. Та остататочно ще невідомо, якими вони будуть «Усі розрахунки будуть подані до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Після їх розгляду не виключено, що тариф буде нижчим», - пояснює директор «Хмельницькобленерго» Володимир Скалій.

Нагадаємо, з першого листопада кінцева ціна газу для населення становить 8 548,92 гривні за тисячу кубометрів, для теплопостачальних підприємств – 8 361,85 гривні. Такий тариф діятиме до 30 квітня 2019 року включно.

Читайте також: З першого листопада дорожчає телефонний зв’язок

Юна МІТРАШКО.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую