ye-logo.v1.2
20 Липня, 2019

Майже чотири мільярди гривень “соціалки” сплатили підприємці області

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 743
Кошти єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування спрямовуються на забезпечення соціальних потреб
Кошти єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування спрямовуються на забезпечення соціальних потреб. Фото: nday.te.ua

Відрахування до соціальних фондів цьогоріч зросли на 800 мільйонів гривень.

З початку 2018 року роботодавці Хмельницької області спрямували на соціальні потреби 3 мільярди 911 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

“При цьому індикативний показник за 10 місяців виконано на 100,9 відсотка, а це означає, що додатково Пенсійний фонд та інші державні соціальні фонди отримали понад 33 мільйони гривень», - йдеться у повідомленні

Якщо ж порівняти з аналогічним періодом минулого року, то темп росту надходження внеску склав понад 120 відсотків, таким чином загальна сума надходжень зросла на 802,3 мільйона гривень.

Як зазначають у фіскальній службі області, на рівень відрахувань єдиного соцвнеску вплинули такі фактори, як процес детінізації ринку праці, збільшення кількості суб‘єктів господарювання, які сплачують ЄСВ за найманих працівників, та, відповідно, розширення кола легально працюючих найманих працівників.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую