ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Цього року підприємці Хмельниччини збільшили експорт продукції на чверть

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 949
Росія купувала у підприємців області трансформатори, килими, поліетиленові пакети та інше
Росія купувала у підприємців області трансформатори, килими, поліетиленові пакети та інше. Фото: PigUA.info

Загальний товарообіг Хмельниччини із закордонними партнерами з початку року склав 21 мільярд 188 мільйонів гривень.

Вартість експортованих товарів склала 7 мільярдів 826 мільйонів гривень, імпортованих – 13 мільярдів 362 мільйонів гривень. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

«Місце основного торгівельного партнера області традиційно посідає Польща. Цьогоріч до цієї країни відвантажено подільських товарів на понад 1,6 мільярда гривень, що у структурі експорту складає п’яту частину, - йдеться у повідомленні. - Також у топі найважливіших торгових партнерів подолян цьогоріч залишаються Росія (14%), Об’єднані Арабські Емірати (7%), Молдова та Великобританія (по 6%), Узбекистан та Румунія (по 4%), Естонія, Німеччина й Азербайджан (по 3%) та інші».

На польські ринки подоляни постачали здебільшого мед, чорницю, меблі, сантехнічні вироби, металопрокат та інше. Росія цьогоріч купила у підприємств Хмельниччини на 36 відсотків більше, ніж у минулому році таких товарів, як трансформатори, полевошпатна сировина, килими, поліетиленові пакети, сталеві котли; цукор та інше.

Як зазначають податківці, особливо помітно зросли показники експорту до Арабських Еміратів – на 240 відсотків, перевищивши півмільярда гривень. Арабам виявилися до вподоби подільські яйця птахів, соєві боби та інші бобові культури, борошно, пиломатеріали, насіння олійних культур (льону, гірчиці) та інше.

Молдавани також істотно (на 23 відсотки, або без малого на півмільярда гривень) наростили свої закупівлі. Їм наразі знадобилися подільські сталепрокат, солод, яйця, цукор, поліпропіленова плівка, килими, гіпс та інше. Британці на третину наростили закупки на Поділлі борошна, меблів, солоду, насіння, чорниці мороженої, сантехніки тощо.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую