ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Стаціонарний "телефон" подорожчає на 35% у містах та на 56% в селах?

Анастасія Бережна Економіка 2122
Фото: newsukraine.com.ua

Національна комісія регулювання зв'язку пропонує в 2011 році істотно підвищити тарифи на регульовані державою загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

За повідомленням регулятора, розміщеному на його сайті, на засіданні НКРЗ був взятий за основу проект нових граничних тарифів, які має затвердити уряд. Планується підвищення нинішньої абонплати за користування послугами місцевого телефонного зв'язку паралельно зі збільшенням кількості нетарифікованих хвилин, включених до абонплати.
Підвищення планується в два етапи протягом року. На першому етапі пропонується підвищити абонплату в найбільш дешевому і популярному пакеті тарифів на 25% із збільшенням кількості нетарифікованих хвилин з 200 до 400. На другому етапі кількість безкоштовних хвилин підвищиться до 600, а абонплата для мешканців міст виросте на 8%, а для мешканців сіл та селищ міського типу - на 25%. Для користувачів передплачених пакетів без щохвилинної тарифікації місцевих дзвінків планується підняти тарифи на першому етапі на 10%, а на другому - ще на 40%.
Отже до кінця року НКРЗ пропонує підвищити мінімальну абонплату в містах на 35% - до 26,64 гривень на місяць з ПДВ, в селах - більше ніж на 56%, до 16,42 гривень на місяць з урахуванням ПДВ, а для абонентів з тарифними планами без тарифікації місцевих розмов - на 54%: до 41,61 гривень на місяць з урахуванням ПДВ у містах і до 18,51 гривень на місяць з урахуванням ПДВ у селах.
Метою таких кроків є необхідність забезпечення життєдіяльності ринку телекомунікацій для надання сучасних послуг споживачам.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую