ye-logo.v1.2
21 Липня, 2019

Хмельниччина спрямувала 340 мільйонів гривень на зміцнення обороноздатності України

Надія СВІНЦІЦЬКА Економіка 858
Щомісячно з зарплат українців вираховують 1,5% на потреби армії
Щомісячно з зарплат українців вираховують 1,5% на потреби армії. Фото: rivne1.tv

В 2018 році з хмельничан вдалося зібрати на 35 мільйонів більше ніж минулого року.

Внесок платників військового збору Хмельницької області до державного бюджету цього року склав 340 мільйонів гривень. Це на 35 мільйонів гривень, або на 10 відсотків більше від минулорічних надходжень в аналогічному періоді. Про це повідомили на сайті Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

Фахівці ДФС області позитивну динаміку надходжень військового збору пояснюють, сумлінністю платників податків регіону, що нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір. Також важливим фактором є заходи, які проводить ДФС спільно з іншими контролюючими органами з легалізації праці.

Фіскали переконливо наголошують роботодавцям не допускати фактів «тіньової» зайнятості, яка позбавляє соціальних гарантій найманих працівників. Кожен, хто працює легально, щомісяця робить свій посильний фінансовий внесок в обороноздатність держави.

«Військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Запровадивши гасло «Якщо хочеш отримати мир – сплачуй військовий збір!» маємо позитивну тенденцію надходжень, а відповідно фінансування державних програм в тому числі оборони країни»,- підкреслила заступник начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую