ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

На економічний форум до Хмельницького приїдуть експерти з 14 країн

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 2129

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Міжнародний економічний форум на Хмельниччині відбудеться втретє.

Протягом 14-15 березня у Хмельницькому триватиме ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини», в якому візьмуть участь 14 країн. За словами голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового, востаннє економічний форум в області проводився три роки тому.

«Для нас це важлива подія. Головна мета форуму – підняти рейтинг області та заявити, що інвестор може спокійно розміщати в нас свої інвестиції. Що сьогодні є сприятливі умови в області для інвесторів, - зазначив під час брифінгу Вадим Лозовий. - А для нас головна ціль – це економічний розвиток Хмельницької області, збільшення заробітних плат і створення робочих місць».

Як буде вібуватися форум в Хмельницькому та в якому форматі він пройде, розповів радник голови облдержадміністрації Василь Міракін. 

«Перші панелі будуть мати іміджевий характер. Адже жоден інвестор не прийде на територію, якій він не довіряє. Ми, українці, дуже часто жаліємося закордоном на те, в яких умовах ми живемо і самі відлякуємо іноземців. Тому наша задача – сформувати імідж позитивної території. Ми справді маємо сьогодні що показати. Перша презентація на форумі буде про інвестиційні можливості області», - сказав Василь Міракін.

Дискусійні панелі під час першого дня форуму проходитимуть у приміщенні театру Старицького.

Під час другої дискусійної панелі будуть показані кращі громади, їхні практики співпраці з інвесторами і ті громади, які готові приймати інвестиції.

«Третя дискусійна панель – кращі практики вже існуючих підприємств в області. Тобті, ті підприємства, яким вдалося залучити міжнародне фінансування у поєднанні із співпрацею з активними територіальними громадами, - додає він. – Наступна дискусійна панель присвячена виключно іноземцям. Хочемо почути, які ж практики від нас очікують, яким чином ми маємо змінювати нашу власну територію»

За словами Василя Міракіна, вже є підтвердження від 14-ти країн, які будуть присутні на економічному форумі. З них більше 20 делагатів працюватимуть експертами.

«Далі буде презентація інвестиційних проектів у розвиток промисловості та інфраструктури. Будуть виступати національні підприємства, які сьогодні мають товарно-логістичні потоки, що пересікаються з Хмельницькою областю і бачать своє розширення на нашій території, - додає радник голови ОДА. - На цій дискусійній панелі буде підписаний меморандум співпраці».

Наступна дискусійна панель пройде у форматі презентацій відібраних різнопланових підприємств, які потребують інвестицій. Представники цих підприємств презентують свої бізнес-проекти. Завершальна панельна дискусія буде присвячена темі туризму Хмельниччини.

Родзинкою економічного форуму організатори називають систему перемовин В2В. На сьогодні вже є 70 зареєстрованих підприємств, які бажають взяти участь в цих перемовинах. Двадцять експертів з 14 країн працюватимуть у двосторонніх переговорах, що відбудуться у першій лекційній залі в Хмельницькому університеті управління та права. Туди зможуть підійти навіть ті, хто не реєструвався на форумі.

«Ідея перемовин – представники іноземних інвестиційних команій, які представляють свою країну, будуть вести протокол, надавати консультації та фіксувати ті бізнес пропозиції, з якими від нашої області звернулися представники громад чи представники бізнесу. Потім вони продовжать працювати з даним матеріалом у себе в країні. На форумі будуть підписуватися погодження, але зворотній зв'язок обіцяють надати протягом трьох місяців», - повідомив Василь Міракін.

Під час другого дня форуму закордонним учасникам покажуть підприємства та інвестиційні об’єкти у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую