ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

У Хмельницькому стартував міжнародний економічний форум

Наталя ГАРМАТЮК Економіка 2489

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Захід триватиме упродовж двох днів.

Сьогодні, 14 березня в обласному центрі розпочав роботу ІІІ Міжнародний економічний форум. Про інвестиції до Хмельницького з’їхались поговорити іноземні делегати, представники бізнесу, влади та великих українських підприємств. Серед головний цілей форуму – налагодити співпрацю бізнесу з бізнесом та бізнесу з владою.

Перший день форум має презентаційний характер. Підприємці, іноземні делегати, представники територіальних громад ділились досвідом і розповідали, чим можуть бути цікавими іноземним інвесторам.

«У Хмельницькій області досить перспективний аграрний сектор, туристична галузь, легка промисловість, переробна галузь. Загалом в регіоні працює 250 підприємств з іноземними інвестиціями. Третина продукції, яка виробляється цими команіями, експортується в інші країні», - каже голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий.

За його словами, майже сім років тому відбувався останній подібний економічний форум, тому не може підсумувати, чи мав він результат, бо багато чого змінилось. Від сьогоднішнього форуму очільник області очікує нових договорів та меморандумів про співпрацю.

Деякі підприємства та громади представили свої продукти у фойє театру

«Цей захід буде корисний для тих, хто має бізнес на Хмельниччині чи хоче його започаткувати. І влада, і підприємці мають нагоду поспілкуватись і одержати новий поштовх у роботі. Ми, як влада, обіцяємо почути зауваження і пропозиції підприємців й, узагальнивши їх, йти до КабМіну чи Верховної Ради», - зазначив голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний.

Здобутками похвалились керівники окремих громад

Другий день форуму, 15 березня, матиме більш практичний, — учасники зможуть відвідати кращі підприємства Хмельниччини. Це товариства, які працюють в обласному центрі, Дунаївцях та Кам'янці-Подільському. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую