ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

Хмельницький аеропорт: сонячній електростанції тут не місце?

Економіка 3011
На розгляд народних обранців було запропоновано внести зміни до програми розвитку та відновлення аеропорту
На розгляд народних обранців було запропоновано внести зміни до програми розвитку та відновлення аеропорту. Фото: з архіву

На сесії обласної ради розглянули зміни до програми розвитку аеропорту.

Сьогодні, 21 березня, на черговій сесії Хмельницької обласної ради, яку сайт "Є" транслював в прямому ефірі, депутати заслухали питання «Про хід виконання у 2018 році програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки». На розгляд народних обранців було запропоновано внести зміни до програми розвитку та відновлення аеропорту.

Зокрема йшлося про виключення з цієї програми пункту щодо розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво сонячної електростанції на території аеропорту.

Народні обранці розділилися у думках щодо доцільності будівництва такої СЕС за бюджетні кошти.

В свою чергу директор комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока зазначив, що альтернативну енергетику в перспективі можна використовувати не лише для реалізації на енергоринку, а й дасть можливість, в першу чергу, забезпечити підприємство електроенергією для власних потреб.

«Ми зверталися в Державіаслужбу України і отримали відповідь, що багато європейських аеропортів впроваджують альтернативну енергетику на практиці. Такі електростанції перешкод для діяльності авіаприборів не створюють», - зазначив Валерій Сорока.

Втім, під час голосування, депутати з другої спроби таки виключили з програми розвитку аеропорту пункт про розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво СЕС та підтримали в цілому програму розвитку аеропорту Хмельницький.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую