ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

«Хмельницькгаз» має провести перерахунок та сплатити штраф – НКРЕП

Економіка 7566
Національний регулятор оштрафував чотири облгази на 850 тисяч гривень кожен. Але це рішення можуть оскаржити в суді
Національний регулятор оштрафував чотири облгази на 850 тисяч гривень кожен. Але це рішення можуть оскаржити в суді. Фото: responderstowarmth.org

Таке рішення прийняв регулятор.

В результаті проведених перевірок Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) наклала штраф за невиконання рішення регулятора про заборону донарахувань в платіжках за газ на чотирьох операторів газорозподільних мереж у загальній сумі 3,4 мільйона гривень.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 26 березня. Порушниками ліцензійних умов визнали «Хмельницькгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз» і «Харківгаз». Кожне з цих підприємств оштрафували на 850 тисяч гривень. Регулятор наклав штраф за порушення ліцензійних умов і невиконання рішень НКРЕКП про заборону донарахувань. Крім штрафу, НКРЕП зобов’язало «Хмельницькгаз» провести перерахунки до 5 квітня, починаючи з жовтня 2018 року.
Утім, газовики рішення регулятора можуть ще оскаржити в суді.

Як написав глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв на своїй сторінці в «Фейсбуці», за результатами перевірки облгазів НКРЕКП підтвердила, що донарахування «за приведення до нормальних умов» для побутових споживачів є абсолютно незаконними. «Зрозуміло, що такі штрафи облгази не зупинять. Вони спробують оскаржити рішення регулятора і в будь-який спосіб стягнути "намальовані" борги. Відтак, вкрай важливо, щоб НКРЕКП зайняла тверду позицію і послідовно відстоювала інтереси споживачів», - написав Коболєв.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую