ye-logo.v1.2

За три місяці продавці алкоголю та тютюну поповнили місцеві бюджети на понад 20 мільйонів гривень

Економіка 2141
Вісім підприємств користуються правом оптової торгівлі алкогольними напоями
Вісім підприємств користуються правом оптової торгівлі алкогольними напоями. Фото: ілюстрація novostiua.net

Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник зріс на 15 відсотків.

З початку 2019 року на Хмельниччині надходження акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових і спиртних виробів склали 22 мільйони 470 тисяч гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник зріс на 15 відсотків, або на понад 3 мільйони гривень.

Як повідомляють у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області, бюджети місцевих громад також поповнюють підприємці, які сплачують за ліцензії на виробництво, оптову та роздрібну торгівлю етиловим спиртом, коньячними і плодовими алкогольними напоями й тютюновими виробами. Наразі ними сплачено 2,9 мільйона гривень.

Наразі в області нараховується 2 тисячі 608 суб’єктів господарювання, які є власниками подібних ліцензій. Це переважно фізичні особи, які продають алкоголь і сигарети у понад 4 тисячах ліцензований заклад торгівлі. Вісім підприємств користуються правом оптової торгівлі алкогольними напоями.

Нагадаємо, що згідно з Податковим кодексом України суб’єкти підприємницької діяльності можуть провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності відповідної ліцензії

Автор Андрій Ящишен.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую