ye-logo.v1.2

Хмельницький аеропорт готові купити москвичі?

Економіка 1451 1

Представники московського «Земляцтва вихідців з Хмельницької області» зацікавилися придбанням хмельницького аеропорту.

 Принаймні, така інформація днями з'явилася в Інтернеті.
Головним інвестором, за чутками, має виступити Петро Кацив, який, окрім офіційної посади в уряді Московської області, є ще й російським бізнесменом, йому належать значні транспортні активи в Московському регіоні. Подейкують,  що останнім часом у Кацива виникли деякі труднощі, пов'язані з гучними корупційними скандалами в уряді Московської області. Тому не виключено, що виходець з Хмельниччини хоче мінімізувати ризики, пов'язані з бізнесом у Росії, та вивести більшу частину своїх ка-піталів в Україну. Кажуть, що участь такого впливового російського бізнесмена в модернізації хмельницького аеропорту може принести нашій області інвестиції, які вимірюватимуться десятками мільйонів доларів.
Хмельницький аеропорт, яким керує ВАТ "Хмельницьке авіапідприємство "Поділля-Авіа", збитковий. Як і більшість інших дрібних операторів українського авіаринку, аеропорт знаходиться під контролем держави. Фонд державного майна України вже шість разів виставляв цей аеропорт на продаж. Але до недавнього часу покупців на нього не знаходилося. Причина не лише в наявності у цієї компанії багаторічних кредиторських і дебіторських заборгованостей. Потрібні великі інвестиції, які покупець повинен буде вкласти в модернізацію авіаційної техніки і устаткування. І ось коли у кінці червня поточного року ФДМУ вкотре оголосив конкурс з продажу 95% акцій авіапідприємства "Поділля-Авіа", інтерес до цієї компанії виявили представники однієї із найвпливовіших громадських організацій українців у Росії – Московського регіонального відділення "Земляцтва вихідців з Хмельницької області".
У Хмельницькій обласній держадміністрації інформацію щодо купівлі хмельницького аеропорту поки ніяк не коментують, посилаючись на те, що продажем акцій підприємства «Поділля-Авіа» займається Фонд державного майна. В останньому ж можуть надати інформацію про продаж підприємства лише тоді, коли цей факт буде підтверджено документально, наразі ж жодної угоди про купівлю акцій «Поділля-Авіа» не укладено.

Коментарі:

Олексій 04.09.2010 08:39

Якщо "Багнету" пише про "купівлю аеропорту" - їм це можна вибачити - вони не місцеві. Хоч і журналісти. Але коли таку нісенітницю пишуть місцеві журналісти - це соромно. Мова йде про купівлю ВАТ "Поділля-Авіа", аж ніяк не аеропорту. Це зовсім різні підприємства.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую