ye-logo.v1.2

Вугілля з Польщі, обладнання з Італії: звідки везуть товари на Хмельниччину

Економіка 1946
До топ-п‘ятірки імпортерів Хмельниччини увійшли країни Європейського Союзу
До топ-п‘ятірки імпортерів Хмельниччини увійшли країни Європейського Союзу. Фото: www.respectum.com

Названо топ-п'ять імпортерів.

Від початку року через митні пости області ввезено імпортних товарів на 6 мільярдів 847 мільйонів гривень. Як повідомляють на сторінці у Фейсбуці Державної фіскальної служби Хмельниччини, ця сума на 1 мільярд гривень більша тогорічного результату. До топ-п‘ятірки імпортерів Хмельниччини увійшли країни Європейського Союзу — Польща, Німеччина, Бельгія, Австрія, Італія.

«Найчастіше в Україну з Польщі ввозились кам‘яне вугілля, комплектне технологічного обладнання для обробки та зберігання зернових культур; запасні деталі до автомобілів та обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок. З Німеччини імпортувались: машини для текстильної промисловості технологічне обладнання для агропромислового комплексу, килимоткацькі верстати та сідельні тягачі», - йдеться у повідомленні.

У ДФС області додають, що з Бельгії, Австрії та Італії продавали представникам подільського бізнесу синтетичні полімери, обладнання для легкої промисловості, пряжу, папір; картон макулатурний; сировину для виготовлення електричних акумуляторів; вогнетривкі цементи.

За твердженням митників, у загальній кількості митних оформлень частка товарів від топових країн-імпортерів становить близько 50 відсотків. Другою характерною ознакою імпорту на терени краю є домінування продукції, яка необхідна для забезпечення промислового та сільськогосподарського виробництва.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую