ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як влада витрачає гроші: у Хмельницькому міжнародні фінансисти розпочали перевірку

Економіка 2366
Працюватимуть експерти впродовж трьох тижнів вивчаючи та аналізуючи роботу міської влади
Працюватимуть експерти впродовж трьох тижнів вивчаючи та аналізуючи роботу міської влади. Фото: з архіву

Експертів цікавить місцевий бюджет та робота комунальних підприємств.

Міжнародні фінансисти розпочали перевірку ефективності управління публічними фінансами Хмельницької міської ради. Першу робочу зустріч з представниками посольства Швейцарії провели наприкінці цього тижня.

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка експертів цікавить питання формування та наповнення місцевого бюджету та проведення аудитів. Також вивчатимуть механізми закупівель та роботу комунальних підприємств та їх підтримки з місцевої скарбниці. Працюватимуть експерти впродовж трьох тижнів вивчаючи та аналізуючи роботу міської влади, окремих департаментів, управлінь та комунальних підприємств.

Дослідження фінансового управління у Хмельницькому проводять в межах ініціативи Євросоюзу та Світового банку до якої долучилось наше місто.

Обласний центр стане першим в Україні, де проведуть таке дослідження. Роботи фінансує швейцарська сторона. Такий аналіз уже зробили для муніципалітетів Сербії, Албанії та Хорватії.

"Пройшовши таку оцінку в міста збільшуються шанси співпраці з міжнародними грантовими та кредитними організаціями для підтримки серйозних проєктів у Хмельницькому", - коментує Андрій Бондаренко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую