ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Продавці алкоголю та тютюну поповнили бюджети Хмельниччини на майже 100 мільйонів гривень

Економіка 1056
На Хмельниччині понад 2 600 підприємців мають ліцензію на продаж підакцизних товарів
На Хмельниччині понад 2 600 підприємців мають ліцензію на продаж підакцизних товарів. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Сума надходжень перевищила очікувану.

Надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами за січень-вересень поточного року склали більш ніж 96 мільйонів гривень. Про це повідомляють у Державній податковій службі області.

«На Хмельниччині власниками ліцензій на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами наразі є 2 625 платників акцизного податку. Ліцензовано 4 077 закладів торгівлі, - йдеться у повідомленні. - Від плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами надійшло 17,5 мільйонів гривень».

Проте, як зазначають в управлінні, з початку року проведено більше шести тисяч перевірок, за результатами яких складено 275 актів. У результаті до платників акцизного податку застосовано штрафні санкції за порушення податкового законодавства на суму понад 504 тисячі гривень.

Читайте також: На Хмельниччині стрімко подорожчала гречка.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую