ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

На Хмельниччині зменшилися капітальні інвестиції у житлове будівництво

Економіка 1095
Впродовж січня-вересня в міській місцевості Хмельниччини прийняли в експлуатацію 151,4 тисячі квадратних метрів житлової площі
Впродовж січня-вересня в міській місцевості Хмельниччини прийняли в експлуатацію 151,4 тисячі квадратних метрів житлової площі. Фото: ілюстративне epravda.com.ua

Проте загальний рівень капітальних інвестицій дещо зріс.

Впродовж січня-вересня цього року підприємства та організації області освоїли понад 6 мільярдів 339 мільйонів гривень капітальних інвестицій, які надійшли з різних джерел фінансування. Цей показник дещо більший, аніж в аналогічному періоді минулого року — він зріс на 0,3 відсотка. Таку інформацію повідомила пресслужба Хмельницької облдержадміністрації, ґрунтуючись на дослідження головного управління статистики.

За інформацією Хмельницької ОДА, головним джерелом фінансування капітальних інвестицій й надалі залишаються власні кошти підприємств та організацій. Їх частка від загального обсягу складає 67,3 відсотка.

«Фактично більшість інвестицій було освоєно на матеріальні активи: машини, обладнання, інвентар, будівлі, споруди тощо. На нематеріальні активи припало лише 1,3 відсотка капітальних інвестицій», — повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Хоч загальний рівень освоєння капітальних інвестицій дещо зріс, їх частка на житлове будівництво в області зменшилося на 26,1 відсотка у порівнянні з січнем-вереснем 2018-го. Кошти населення на будівництво життя від загального обсягу інвестицій становлять 8,1 відсотка.

«Загалом впродовж січня-вересня цього року в міській місцевості Хмельниччини було прийнято в експлуатацію 151,4 тисячі квадратних метрів нової житлової площі, а у сільські місцевості — 44,1 тисячі «квадратів». Кількість прийнятого в експлуатацію житла в міській місцевості зменшився на 0,6 відсотка у порівняні з аналогічним періодом минулого року. Проте у селах цей показник зріс у два з половиною рази», — повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація.

Крім того, впродовж січня-вересня 2019 року на Хмельниччині прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки (нове будівництво) загальною площею 28,9 тисячі квадратних метрів.

Читайте також: На Хмельниччині зменшились ціни на продукти - офіційна статистика

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую