ye-logo.v1.2

Наслідки карантину: на Хмельниччині фіксують падіння промисловості

Економіка 3098
«Лідером» за падінням створення продукції стало металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин та устаткування
«Лідером» за падінням створення продукції стало металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин та устаткування. Фото: ілюстративне pixabay.com

Лише у двох галузях зафіксовано ріст виробництва продукції.

За інформацією Головного управління статистики у Хмельницькій області, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року впродовж січня-травня 2020-го у різних галузях промисловості краю спостерігається падіння.

«Лідером» за падінням стало металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин та устаткування. У цій галузі зниження створення продукції склало 31,6 відсотка. Схожа ситуація й в інших сферах. Зокрема, в області на 31,5 відсотки впало виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, на 29,1% — у галузі машинобудування, на 27,2 відсотка — текстилю, одягу, шкіри, на 12,2 відсотка — у галузі переробної промисловості, на 8,2 відсотка — гумових і пластмасових виробів та іншої неметалевої мінеральної продукції, а також 2,7 відсотка — напоїв і тютюнових виробів.

Проте впродовж січня-травня не всі галузі промисловості Хмельниччини зазнали різкого падіння. У деяких сферах навіть спостерігалося значне збільшення виробництва у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Зокрема, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції зріс на 44,9 відсотка, а виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність — зросли на 35,8 відсотка.

Читайте також: Наслідки карантину: кількість безробітних в області зростає

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую