ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Кредит під заставу нерухомості в Монобанк: міф чи реальність?

Економіка 1306
Кількість клієнтів компанії UniGroup постійно зростає
Кількість клієнтів компанії UniGroup постійно зростає. Фото: Компанія UniGroup

Основною метою заснування українського Монобанку було полегшення життя пересічних українців.

Сьогодні власникам карт «першого банку в смартфоні» не потрібно відвідувати відділення для обслуговування «пластику». Адже кожним з інструментів Monobank можна скористатись онлайн, в тому числі, отримати кредитний ліміт. Та чи є серед послуг Монобанку популярні сьогодні кредити під заставу? Пошук відповіді на це запитання перетворюється на справжній «квест», враховуючи величезну кількість не завжди правдивої інформації в інтернеті.

Чи можна взяти позику під заставу в Monobank?

Щоб розібратись з кредитами під заставу в Монобанк, варто розглянути схему оформлення подібних позик та організацію роботи самого банку. Українці, що свого часу скористались кредитами під заставу нерухомості, добре знайомі з процедурою отримання коштів. Вона складається з декількох етапів, в числі котрих: оцінка об’єкту застави та підписання різних договорів.

Чи пропонує Монобанк кредит під заставу нерухомості? В даний момент ні. Всі кредити він надає виключно онлайн, перечислюючи кошти на картки своїх клієнтів. В залежності від кредитного рейтингу користувача кредитний ліміт може скласти від декількох до 100 тисяч гривень. Погашення позики також відбувається шляхом начислень грошей на картку з кредитним лімітом.

Будь-яка інформація про кредити під заставу відсутня і на офіційному сайті Monobank. Як стверджують його засновники, порядок оформлення позик в Монобанку змінюватись не буде. Це означає, що послуга кредитів під заставу найближчим часом буде залишатись недоступною для клієнтів.

Де отримати вигідний кредит під заставу?

Позики за майновим забезпеченням сьогодні надають різні банки та фінансові організації України, однак далеко не кожен з них гарантує кредит на дійсно вигідних для клієнтів умовах. Компанія UniGroup – кредитор з відмінною репутацією, пропонує чесні та швидкі позики під заставу будинку, квартири, земельної ділянки, нежитлової нерухомості, автомобіля.

Кредитування в компанії UniGroup має ряд переваг:

  • низька відсоткова ставка на ринку – всього 1,5 % в місяць;
  • можлива видача коштів в іноземній валюті;
  • розмір щомісячних виплат фіксований і не змінюється на протязі терміну дії договору;
  • позики видаються на протязі 1–2 годин;
  • комісія за оформлення кредиту відсутня;
  • розмір позики складає 80 % від вартості об’єкту забезпечення та може досягти 50 000 000 гривень;
  • період кредитування – від 61 дня до 5 років;
  • кожен клієнт отримує приємний бонус – 100 л палива в подарунок.

Кількість клієнтів компанії UniGroup постійно зростає, адже кредитор пропонує спрощену схему оформлення позик та робить їх доступними для кожного українця.

Отримати вигідний кредит в UniGroup зможуть навіть люди без офіційного працевлаштування або з поганою кредитною історією. Консультанти компанії не вимагають довідки про доходи та схвалюють видачу грошей в 99 % всіх випадків. Оцінкою майна займаються експерти компанії, а всі витрати UniGroup бере на себе. Дізнатися усі деталі можна на сайті компанії.

Ліцензія ПАН КРЕДИТ № ФК № 770 видана 07.07.2016, Нацкомфінпослуг

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую