ye-logo.v1.2

Аукціони на оренду земельних ділянок у Хмельницькому: міськрада планує отримати майже 2 мільйони

Економіка 3103
Міськрада віддасть в оренду 6 земельних ділянок
Міськрада віддасть в оренду 6 земельних ділянок

На аукціони виставили шість земельних ділянок.

Хмельницька міськрада виставила на аукціон права на оренду шести земельних ділянок. Загальна очікувана вартість продажу права оренди цих ділянок понад 1,8 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Рішення про проведення земельних аукціонів було прийняте 28 квітня. Всі земельні ділянки планують здати в оренду терміном на 3 роки. Майже всі ділянки належать до громадської забудови. Їх можна використовувати для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів.

Найбільша за площею ділянка, яку планують здати в оренду, розташована по вулиці Західно-Окружна, 19/7А. Очікувана вартість права оренди складає 846 тисяч гривень. Площа ділянки складає 5,5 гектара. Ділянка предназначена під будівництво об’єкту комерційного призначення (автотехобслуговування, оптова торгівля та складське господарство, роздрібна торгівля та комерційні послуги, ринкова інфраструктура, дослідження та розробки).

Наступна за площею ділянка для передачі в оренду розташована за адресою проїзд Козловського, 6/1. Площа ділянки складає 2,24 гектара, а очікувана вартість права оренди ділянки - понад пів мільйона гривень.

Також на аукціони виставили право продажу оренди земельної ділянки площею 0,4 гектара по вулиці Чорновола, 129/1. Її очікувана вартість склала 176 тисяч гривень. Крім того, планують віддати в оренду ділянку площею 0,7222 гектара по провулку Геологів, 8/1. Очікувана вартість права оренди - 168,5 тисячі гривень.

Майже 90 тисяч гривень міська рада планує отримати за право оренди ділянки площею 0,145 гектара на вулиці Трудовій, 9/2А. На цій ділянці можуть бути розміщені об’єкти дорожнього сервісу. Наприклад, автомийка.

Крім того, 38,8 тисячі гривень міськрада планує отримати за право оренди ділянки площею 1487 квадратних метрів по вулиці Романа Шухевича, 118/4-А. Цю землю планують віддати під автостоянку.

Для участі в аукціоні потрібно зробити гарантійний внесок. Його розмір складає 30 відсотків від очікуваної вартості права продажу оренди землі.

Проведення аукціонів заплановане на 7 червня.

Нагадаємо, що у квітні в Хмельницькій області відновили земельні аукціони через “Прозорро.Продажі”.

Так, Нетішинська міська рада виставила на продаж дві земельні ділянки загальною вартістю 3 мільйони 720 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую