ye-logo.v1.2

Хмельницька облрада знайшла покупця на комплекс вартістю понад мільйон гривень

Економіка 12947
За комунальне майно готові заплатити 1,4 мільйона гривень
За комунальне майно готові заплатити 1,4 мільйона гривень. Фото: prozorro.sale

Учасники торгів виявились пов'язаними.

Хмельницька обласна рада провела аукціон з продажу автовагової, яка розташована на території Чотирбоківської сільради Шепетівського району. Про це стало відомо зі сайту "Прозорро.Продажі".

Йдеться про автовагову та гараж загальною площею 391,5 квадратних метрів. Також на території є розвантажувальний майданчик – 3 тисячі 400 квадратних метрів, металева огорожа та під’їзна колія з естакадою. Комплекс розташований на відстані двох кілометрів до центру села, поблизу залізничної станції "Чотирбоки".

Автовагова збудована у 1989 році. Матеріал стін будівель – цегла. Технічний стан – «добрий»: обладнання, що було в експлуатації, повністю відремонтоване або реконструйоване, у доброму стані.

Стартова ціна комплексу становила 1,15 мільйона гривень.

На торги прийшли два учасники: Селянське (Фермерське) господарство "Мендрик Анатолій Олександрович" та ФГ “Нива рідного краю” Наталії Медрик, яке й запропонувало найвищу ціну – 1,41 мільйона гривень.

Варто зазначити, що учасники є пов’язаними між собою.

За даними opendatabot.ua членом Селянського (Фермерського) господарство "Мендрик Анатолій Олександрович" є син голови товариства Медрик Анатолій Анатолійович. Останній своєю чергою є директором та засновником Селянського (Фермерського) господарства “Віта”. Підписантом цього підприємства є також Наталія Мендрик.

Раніше сайт “Є” писав, що Хмельницька облрада виставила на продаж кілька об’єктів нерухомості від продажу якого хотіли отримати близько трьох мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую