ye-logo.v1.2

Кредобанк виставив на продаж будівлю єдиного відділення у Хмельницькому

Економіка 6324
Банк вирішив продати будівлю єдиного відділення у Хмельницькому
Банк вирішив продати будівлю єдиного відділення у Хмельницькому. Фото: prozorro.sale

Банк планує працювати в цій будівлі ще протягом року після продажу.

Акціонерне товариство “Кредобанк” виставило на торги будівлю свого відділення в центрі Хмельницького, яке розташоване на вулиці Проскурівського підпілля, буд 81/1. Стартова вартість майна - понад 32 мільйони гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж нежитлового приміщення загальною площею 1045,4 квадратних метра. Майно, яке продається, складається з будівлі площею 1023,5 квадратних метра та дизельної, загальною площею 21,9 квадратних метра.

Будівля розташована на земельній ділянці площею 0,2 гектара, на яку є чинний до 2052 року договір оренди.

Банк продає будівлю з умовою подальшої оренди частини приміщення підвалу, першого поверху та частини другого поверху терміном до 12 місяців.

Аукціон запланований на 19 червня.

За даними сайту банку, це єдине його відділення у Хмельницькому.

Додамо, що "Кредобанк" заснований у Львові 1990 року. Національний банк України зарахував його до системно важливих банків України. Кредобанк входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski, один із найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (на липень 2021 року).

Нагадаємо, що восени 2022 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб провів аукціон з продажу будівлі колишнього “Промінвестбанку” в Хмельницькому. За результатами аукціону вартість нерухомості склала 61 мільйон гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую