ye-logo.v1.2

У Хмельницькому розвиватимуть виробництво дронів: підсумки «Битви стартапів»

Економіка 2685
Перші чотири призові місця здобули компанії, які спеціалізуються на виробництві FPV-дронів та безпілотників
Перші чотири призові місця здобули компанії, які спеціалізуються на виробництві FPV-дронів та безпілотників. Фото: автора

Журі обрало проєкти, які можуть допомагати у боротьбі проти ворога.

У Хмельницькому провели конкурс «Битва стартапів - 2023», який покликаний допомагати місцевим підприємцям розвивати свої бізнес-ідеї. Цьогоріч призовий фонд склав один мільйон гривень. Журі вже визначило переможців, повідомили у Хмельницькій міській раді.

У конкурсі взяли участь 17 проєктів, п'ять з яких стали переможцями та розділили мільйон гривень між собою. Як зазначають у міськраді, журі надавало перевагу здебільшого підприємцям, які прагнуть своєю справою допомогти обороняти українську землю.

Перші чотири призові місця здобули компанії, які спеціалізуються на виробництві FPV-дронів та безпілотників. 300 тисяч гривень як переможець отримав стартап з виробництва літаків-приманок для потреб ЗСУ. За друге, третє і четверте місце три підприємства, що виготовлятимуть дрони, отримали відповідно 250, 200 та 150 тисяч гривень.

«Ці проєкти отримали високу оцінку від військових операторів дронів, які супроводжували «Битву стартапів» як експерти. Реалізація і підтримка цих ініціатив ще більше стимулюватиме виробництво FPV-дронів і БПЛА у Хмельницькому», - каже мер міста Олександр Симчишин.

Також на реалізацію проєкту з сільськогосподарського виробництва отримала винагороду у розмірі 100 тисяч гривень Нагребельна Людмила. Підприємиця розвиватиме сімейну ферму, на якій буде створювати крафтові сири.

Варто зазначити, що конкурс «Битва стартапів» започаткували у 2020 році. Минулого року через повномасштабне вторгнення він не відбувся.

Читайте також: «Частинка серця залишилася в Сєвєродонецьку»: історія родини, яка, рятуючись від обстрілів, знайшла прихисток на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую