ye-logo.v1.2

Найбільше подорожчали овочі: як змінилися ціни в жовтні

Економіка 1490
Найбільше здорожчали овочі
Найбільше здорожчали овочі. Фото: з архіву редакції

Тарифи на комунальні послуги зросли в середньому на 0,3 відсотка – це пов'язано з підвищенням цін на тверде паливо.

За жовтень 2023 року у Хмельницькій області ціни зросли на 0,9 відсотка, порівняно з вересневим періодом. Як звітує Держстат у Хмельницькій області, найбільше подорожчали овочі – на 15,9 відсотка. У межах 7,2-0,3 відсотка додали в ціні яйця, молоко, маргарин, кондитерські вироби з цукру, сало, кисломолочна продукція, сири, масло, риба і продукти з риби та безалкогольні напої.

Водночас на 5,5-0,4 відсотка знизились ціни на продукти переробки зернових, олію соняшникову, макаронні вироби, фрукти, рис, кондитерські вироби з борошна, свинину та м'ясо птиці.Ціна на алкогольні напої та тютюнові вироби в загальному виросла на 0,4 відсотка: тютюнові вироби – 0,7 відсотка, алкогольні напої – 0,1 відсотка.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3 відсотка зумовлено подорожчанням твердого палива на 4,6 відсотка. Підвищення цін у сфері охорони здоров'я на 0,6 відсотка спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,9 відсотка. Одяг та взуття подорожчали на 0,5 відсотка: одяг – на 0,6 відсотка, взуття – на 0,2 відсотка.

Ціни на транспорт зросли на 1,8 відсотка за рахунок подорожчання палива та мастил на 4,3 відсотка. Разом з тим на 0,5 відсотка подешевшали автомобілі та на 0,3 відсотка – транспортні послуги (ціни за проїзд в залізничному пасажирському транспорті знизились на 6,7 відсотка). З інших товарів та послуг зросли ціни на послуги ресторанів та готелів на 0,3 відсотка.

Читайте також: Погода на завтра – 15 листопада на Хмельниччині дощитиме
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую