ye-logo.v1.2

У Хмельницькому пройшли торги на приміщення, які належать ритуальній службі

Економіка 3645
Приміщення, які продають, розташовані у мікрорайоні Ракове
Приміщення, які продають, розташовані у мікрорайоні Ракове. Фото: prozorro.sale

За кожне з приміщень запропонували понад мільйон гривень.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради провело два аукціона з продажу приміщень комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба». Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Приміщення розташовані у мікрорайоні Ракове на вулиці Чорновола, 125.

Так, на продаж виставили виробниче приміщення загальною площею 198,7 квадратних метра. З інженерних мереж будівля забезпечена електропостачанням. Приміщення потребує ремонту, орендаторів не має.

Стартова вартість приміщення була 901 тисяча гривень. На аукціон прийшов лише один учасник - ТОВ “Трейд Д Груп”, який запропонував один мільйон 207 тисяч гривень.

Додамо, що ТОВ “Трейд Д Груп” належить місцевому бізнесмену Олександру Радіонову, який є засновником кількох будівельних компаній.

Крім того, провели торги з продажу приміщення гаражу площею 64,7 квадратних метра. Стартова вартість будівлі була 364,4 тисячі гривень. В цьому укціоні також взяла участь фірма “Трейд Д Груп”, яка пропонувала 555 тисяч гривень. На п'ять тисяч гривень менше пропонував Черняєв Олександр Геннадійович, а переможцем торгів стала Сторожук Антоніна Анатоліївна. Жінка пропонує викупити гараж за один мільйон вісім тисяч гривень.

Також нагадаємо, що планується ще один аукціон з продажу приміщення ритуальної служби загальною площею 172,4 квадратних метра, яке потребує ремонту.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую