ye-logo.v1.2

На аукціоні за будівлю колишньої пожежної частини на Хмельниччині запропонували півтора мільйона гривень

Економіка 2600
Вартість будівлі під час торгів зросла в п
Вартість будівлі під час торгів зросла в п'ять разів. Фото: prozorro.sale

Також Новодунаєвецька селищна рада провела торги з продажу будівлі колишньої школи.

Новодунаєвецька селищна рада провела торги з продажу будівлі колишньої пожежної частини, а також приміщення школи, яка розташована у селі Тернова.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Зокрема, мова йде про продаж будівлі пожежної частини загальною площею 107,1 квадратних метра 1986 року будівництва. Розташована споруда в Кам'янець-Подільському районі в селищі Дунаївці на вулиця Кармелюка, будинок 1Б. Будівля має підключення до електромережі.

Стартова ціна будівлі була 299 тисяч гривень. На торги прийшли двоє учасників. Так, ТДВ “Дунаєвецький райагропостач” запропонувало за будівлю 316,6 тисяч гривень, а Нікітюк Анатолій Леонідович - півтора мільйона гривень.

Анатолій Нікітюк є засновником кількох агропідприємств в Хмельницькій області.

Крім того, пройшли вже другі торги з продажу приміщення школи загальною площею 735,7 квадратних метра у селі Тернова Кам'янець-Подільського району. Будівлі колишньої школи понад сто років, споруди звели у 1917 році.

Будинок має кам'яний фундамент, зведений з цегли, має дерев'яні перекриття та дах з шиферу. Будівля має підключення до електропостачання.

Стартова ціна будинку під час перших торгів була 402,5 тисячі гривень, але аукціон не відбувся через відсутність учасників.Під час других торгів стартова вартість зменшилась вдвічі - до 201,2 тисяч гривень.

В торгах взяли участь Ляцковська Лариса Анатоліївна та Бойчак Віта Олександрівна. Переможцем торгів стала Віта Бойчак, яка запропонувала за будівлю 203 тисячі 300 гривень.

Раніше сайт “Є” ye.ua” писав, що Летичівська селищна рада провела торги з продажу колишньої школи-саду у селі Бохни Хмельницького району. Переможцем торгів став Руслан Маскевич, який придбав будівлю школи за 300 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую