ye-logo.v1.2

Потяг «Хмельницький-Київ» скасували, а «Подільський експрес» курсуватиме тричі на тиждень

Економіка 8943
Фото: з архіву

Південно-Західна залізниця переглянула графік курсування поїздів до столиці України

Отже, за повідомленням прес-служби Південно-Західної залізниці, до 14 грудня 2011 року та з 25 січня по 21 березня 2012 року «Подільський експрес» (потяг 177/178 Київ-Кам’янець-Подільський ) замість 6 разів на тиждень курсуватиме 3 рази на тиждень. А саме по понеділках, четвергах та субботах. А ось з 1 листопада відмінено курсування поїзда № 617/618 «Хмельницький-Київ». Із 2 листопада змінено періодичність курсування щоденного потягу №623/624 «Київ-Кам’янець-Подільський», який курсуватиме через день (по парних числах).
Зазнав змін і розклад руху приміських потягів. Відсьогодні дизель-поїзд №803/804 сполученням «Хмельницький-Шепетівка» курсуватиме щодня окрім вівторка, а щовівторка курсуватиме з Хмельницького до Старокостянтинова; дизель-поїзд №803/804 сполученням «Шепетівка–Хмельницький» курсуватиме щодня окрім середи, а зі станції Старокостянтинів до станції Хмельницький курсуватиме щосереди.
З 1 листопада поточного року дизель-поїзд №801/802 сполученням «Хмельницький–Шепетівка–Хмельницький» курсуватиме щодня окрім середи. З листопада впроваджується і щоденне курсування рейкового автобуса сполученням «Хмельницький–Вінниця–Хмельницький». Курсуватиме рейковий автобус двічі на добу, з Хмельницького до Вінниці та зворотньому напрямку, з усіма зупинками, які здійснював поїзд №617/618 «Хмельницький-Київ».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую